About Us

main-banner1
Hakkımızda
marti2007 yılında ev tipi mutfak eşyaları üretimine başlayan MARTI ilerleyen dönemlerde sektörünün öncü kuruluşlarından biri olmayı amaçlamaktadır.
Yaklaşık 12.000 metrekare kapalı alanıyla aylık 200.000 adet üretim kapasitesi bulunan ve teflon, seramik, granit kaplama alüminyum mutfak gereçleri üreten MARTI, 100’ün üstünde yarattığı istihdam ile de sektöründe fark yaratmaktadır.
martiDeneyimli AR-GE ekibiyle birlikte, değişen müşteri taleplerini gözlemleyerek sektörün arzu ettiği ürünleri uygun fiyata ve kaliteden ödün vermeden üretmeyi kendisine hedef edinen ve bu doğrultuda yürüyen MARTI, sektörün markalarından biri olma yolunda hızla ilerlemektedir.
martiDeğişen sektör talepleriyle birlikte yeni projeleriyle dünya pazarına açılmayı hedefleyen MARTI bugün başta Afrika ve Orta Doğu pazarı olmak üzere birçok ülkeye ihracat yapmaktadır.
martiDKaliteden ödün vermeden insan sağlığını ön planda tutan MARTI, sektörün gerektirdiği tüm kalite standartlarını yerine getirmeye çalışmaktadır. Bu hedef doğrultusunda TSE, ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 gibi kalite standart belgeleriyle, hem insan sağlığına hem de kaliteye ne kadar önem verdiğini göstermektedir.
main-banner1
Misyonumuz
Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was make a type specimen book. It has survived not only five centuries,
main-banner1
Vizyonumuz
make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was make a type specimen book. It has survived not only five centuries,

There are no products to list in this category.